Інформаційні ресурси кафедри

Вітаємо! 

Наша кафедра, як відомо, послідовно дотримується студентоорієнтованого підходу у своїй роботі. Ми невпинно працюємо над тим, аби студенти та аспіранти отримували максимально якісну освітню послугу, докладаючи мінімум зусиль. Створюємо необхідні для цього умови. 

Відтепер до послуг студентів та аспірантів три Telegram-канали за профілем діяльності кафедри, що ведуться та наповнюються її викладачами:

 1. ECONOMIC LAW (Все для тих, хто цікавиться економічним/господарським правом (economic law, commercial law, business law). Актуальні новини та навчальні матеріали, судова практика. Вивчаємо законодавство України та ЄС.) Підключитись до каналу ви можете за запрошувальним посиланням: https://t.me/+ul_EjKeSpN45Njky

 2. ECONOMIC JUSTICE (Все про вирішення економічних/господарських спорів (commercial dispute resolution). Вивчаємо разом також господарське процесуальне право. Слідкуємо за новинами господарського судочинства). Підключитись до каналу ви можете за запрошувальним посиланням: https://t.me/+LlGSg7n9sZ02MTVi

 3. BUSINESS-MEDIATION (Все про альтернативні способи врегулювання економічних спорів, про примирення сторін у господарському судочинстві та поза ним. Все про бізнес-медіацію (business mediation) та бізнес-переговори (business negotiations)). Підключитись до каналу ви можете за запрошувальним посиланням: https://t.me/+EdJAOC0b5m8yMGYy 

Підключившись до кожного з каналів, ви отримаєте оцифровану навчальну літературу, тематичні відео-матеріали, а також інші допоміжні матеріали, що можуть знадобитися вам у навчальному процесі, актуальну судову практику та багато іншого. 


Ви також можете підписатися на офіційний Telegram-канал кафедри за посиланням: https://t.me/economic_law_knu

На Facebook-сторінку кафедри https://www.facebook.com/economiclawdept


Це дасть вам можливість операвнино отримувати інформацію про всі заходи, які організовує та проводить кафедра (гостьові лекції, майстер-класи та зустрічі з практиками, засідання наукового гуртка, конференції та круглі столи тощо). 


Рекомендємо вам також інформаційний ресурс кафедри на Facebook - групу «Модернізація економічного/господарського законодавства» https://www.facebook.com/groups/2579880398912645. Інформаційний ресурс щоденно наповнюється науково-практичним контентом, цікавими кейсами, оглядами судової практики, новинами законодавства, правовою аналітикою тощо, що покликано  слугувати джерелом допоміжної інформації для здобувачів вищої освіти.